O nás

Svět internetu nabízí nekonečné možnosti pro zábavu, komunikaci, vzdělávání, ale také podnikání. Je to právě internetové podnikání, které může dát byznysu zcela jiný rozměr a my Vám v tom rádi pomůžeme. Hlavní výsadou internetu je možnost zaujmout každého, kdo ho využívá, a to jsou v současné době téměř 4 miliardy lidí. Ať už je Vaším cílem zaujmout celý svět, uživatele v České republice či jen určitou cílovou skupinu ve Vašem regionu, uděláme maximum, abychom obrátili naše schopnosti a zkušenosti ve Váš prospěch.


Kdo jsme?

Jsme internetová agentura Aktivapronet s.r.o., kterou založil Milan Kreml, a jsme složeni výhradně ze specialistů na jednotlivé služby, které ve svém portfoliu nabízíme. Naší vizí je plnit plány našich klientů a umožnit jim rozvoj jejich byznysu. Díky našemu týmu profesionálů, který disponuje odbornými znalostmi ve svém oboru, dokážeme zbourat veškeré překážky, které stojí mezi Vámi a úspěchem. Každý byznys má svůj potenciál a my se pokusíme objevit limity toho Vašeho.


Co vše dokážeme obstarat?

Specializujeme se na ty nejdůležitější oblasti, které jsou v internetovém podnikání potřeba, tedy tvorbu webových stránek a eshopů, programování, grafiku, tvorbu aplikací, copywriting a v neposlední řadě optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Klient je pro nás na prvním místě, a proto se každému věnujeme individuálně, abychom mu zajistili co největší přínos a vše probíhalo v souladu s jeho představou. Nedáme na prázdné řeči a tak můžeme demonstrovat naše výsledky prostřednictvím našich referencí a pravidelných reportů, které poskytujeme všem našim klientům.


Jak využít našich služeb?

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy a poskytneme informace k našim službám. Ať už se v internetové problematice vyznáte či ne, pomůžeme Vám, aby pro Vás byl rozvoj byznysu co jednodušší. Respektujeme Váš finanční budget a rádi zpracujeme návrh.