Naše služby

Zakázkový vývoj software

Nepřizpůsobujte se software, nechte si vytvořit software přímo na míru!
Vytváříme softwarová řešení, která jsou navržena důkladně dle požadavků klienta.
Vytváříme řešení na míru pro malé, střední firmy nebo mezinárodní korporace
Zaměřujeme se na vývoj softwarových aplikací pro nejrůznější obory podnikání. Naši kvalifikovaní programátoři mají k dispozici moderní technologie, které zajišťují dosažení projektových cílů. Ke každému projektu přistupujeme zodpovědně a realizujeme pod přísným dohledem odborníků.

Výhody software na zakázku:
software na zakázku je navržen přímo na základě požadavku
informace mohou být integrovány ze stávajících aplikací
zvyšuje produktivitu automatizací opakovaných úkolů
změny lze provést rychle - dbáme na právní předpisy

Vývoj software
Přání zákazníka je pro nás to nejdůležitější! Již během tvorby webového řešení budete mít k dispozici testovací modul. Testování je důležitý proces vývoje, předchází se tím různým neshodám. Díky tomu můžete sami ovlivňovňovat a přizpůsobovat výsledek. Náš profesionální přístup je zárukou efektivní spolupráce a oboustranné spokojenosti.

Jaké technologie využíváme?
Naší snahou je pracovat vždy s novými technologiemi, víme že univerzální neexistuje. Volíme individuální přístup a náš profesionálové si hravě poradí:
C, C++, C#, Java, J2SE, J2EE, J2ME, Delphi, HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap, PHP, Symfony, Linux, Unix, Widnows

Mobilní aplikace

Společnosti, IT obchody a vydavatelé softwaru vyžadují a tlačí na vývojáře, aby vytvořené aplikace byly uživatelsky přívětivé a poskytovaly intuitivní uživatelské rozhraní. To vše s nátlakem a představou fungovat univerzálně na tabletech, chytrých telefonech nebo hodinkách. Za tímto velikým rozhodnutím a úsilím se skrývá poměrně veliká otázka: Je reálné a uskutečnitelné mít jednu aplikaci pro různorodá zařízení? Jisté možnosti existují a nabízí různé cesty, kterými je možné se vydat.

Vývoj nativních mobilních aplikací (jazyky Java, ObjectiveC/Swift, C#):
Výhody: výkon, podpora API a nativní UI prvky
Nevýhody: není multi-platformní (vysoká cena, nároky na programátory, zřídka náročné opravy)

Mobilní weby (HTML, CSS, Javascript, Bootstrap)
Výhody: rychlost vývoje, univerzálnost, přímé stažení (bez potřeby distribuovat přes třetí strany)
Nevýhody: složité přizpůsobení uživateli, vyšší nejistota napojení na API, nejsou známé UI prvky a složitá implementace na stávající web, nutnost být online.

SEO

SEO (Search Engine Optimization) neboli optimalizace pro vyhledávače je způsob vytváření a upravování webového obsahu. Hlavním cílem úprav je získání co nejlepší pozice ve vyhledáváčích Google či Seznamu po zadání určitých klíčových slov. Čím lepší pozice ve vyhledávači, tím více návštěvníků na vaše stránky přijde.

Ptáte se jak docílit co nejlepší pozice, aby byla právě ta vaše firma co nejlépe vidět?
1) Dobrá doména je základ - je potřeba volit krátkou výstižnou, dobře zapamatovatelnou, která vystihuje váš záměr podnikání
2) Klíčová slova - obsah webu je důležitý a je důležité mít v textu obsažena vhodná klíčová slova, ale na druhou stranu je potřeba dbát, aby text byl snadno čitelný
3) Názvy stránek a podstránek by měly obsahovat vlastní, originální a výstižný titulek, který přímo vybízí ke čtení
4) Popis stránek - důležitá část hlavičky ve zdrojovém kódu (destription), jasně definuje obsah stránky
5) Navigace stránkty a kvalitní HTML/XML Sitemap - podstatné pro dobrou orientaci na webu jak pro uživatele, tak pro vyhledávače
6) Struktura URL má velký vliv na zobrazování výsledků, je potřeba volit relevantní a dobře zapamatovatelné názvy
- používejte klíčová slova
- URL by měla být jasná bez dlouhých názvů
7) Názvy multimedií - dejte správné názvy vašim fotkám nebo videím, nenechávejte nic neříkající číselnou řadu

Další otázkou se nabízí a co raději nedělat?
1) Nepoužívejte neurčité názvy a název neopakujte (třeba na podstránkách) - název má být unikátní
2) Vyvarujte se dlouhému názvu a popisu
3) Nevolte pouze klíčová slova - text má obsahovat relevantní klíčová slova¨

Stále máte nasnosti? Nechte si u nás udělat SEO analýzu
SEO analýza je detailní rozbor Vašich stránek vypracování ideálního plánu. Přesně určí slabiny a chyby, které je potřeba řešit. Při SEO analýze se vyžívají nejrůznější nástroje a statistiky. Během analýzy se prověřuje jací uživatelé Vás navštěvují (věk, pohlaví, lokalita, zájmy …) a jak se na stránkách chovají (délka návštěvy, počet zhlédnutých stránek, použité klíčové slovo při vyhledávání, typ zařízení a prohlížeče …).

Na základu výsledu se stanovuje cílová skupina a vypracuje se doporučení na změny:
1) Vhodné úpravy a vylepšení stránek (včetně doporučení na úpravy technických chyb ve zdrojovém kódu)
2) Volba strategie pří cílení na návštěvníky
3) Doporučená propagace

Uspěšný web musí zaujmout a být navržen tak, aby uživatel se snadno orientoval
Uživatel se rád vrací na web, kde se cítí dobře, ale musí zároveň zaujmout. Vytvořen má být tak, aby se vše snadno našlo, mít pěkný a moderní design.

Obsah rozhoduje
Na obsah webu dejte zvláštní důraz, jde rukou v ruce s designem! Slogany, které zaujmou a kvalitně napsaný text je pro návštěvníka ten skvělý impulz k potřebné akci.
Pouze hodnotný obsah bude ten správný motiv k návratu!
Lákadlo pro vyhledávače
Dobře strukurovaný text musí obsahovat klíčová slova, které uživatelé na internetu usilovně vyhledávají. Sledujte trend klíčových slov a přizpůsobujte tomu obsah. Vše mějte čtivé, srozumitelné a na první pohled nesmí pouze klíčová slova zaujmout. Ta by měla být skryta v textu a být pouze vodítkem právě pro vyhledávače.

Linkbuilding
Efektivní výměny odkazů vám přivedou další uživatele. Budujte mimo kvalitní stránky i vztahy se spřátelenými weby. Pomáháte si tak navzájem.

Aktivita na sociálních sítích
V dnešní době nutnost, která internetovému marketingu udává směr. Využitje moc sociálních sítí, které patří mezi nejúčinější nástroje online propagace. Sdílejte tam novinky z vašeho oboru a budujte si základnu fanoušků. Je potřeba pravidelně dávat příspěvky, určitě nebude na škodu, když sem tam budete sdílet i něco pro pobavení.

Registrujte se do katalogů a vyhledávačů
Zaraďte firmu do vyhledávačů z vašeho oboru, přivede vám to skutečně relevantní návštěvníky.

Placené reklamy
Nemějte obavy investovat do PPC reklam. Jedná se o krátké inzeráty, které můžete zacílit. Se správou vám rádi pomůžeme a nastavíme krátké inzeráty, které budou cílit na konkrétní klíčová slova. Platit budete pouze za skutečné návštěvníky, společně nastavíme rozpočet a provedeme zpětnou kontolu efektivity.

Monitoring
Je potřeba pravidelně sledovat statisktiky návštěvnosti a ihned reagovat na potřeby nebo požadavky. Google Analytics je tím pravým nástrojem, který informuje o výsledcích. Podle výsledků se dozvíte jak se uživatel chová, odkud přichází nebo naopak z které stránky nejčastěji odchází. Naleznete zde důležité informace, které pomohou, k nastavení potřebných a efektivních kroků.

Linkbuilding

Linkbuilding představuje budování zpětných odkazů a je považován za jednu z nejdůležitější strategií SEO optimalizace. Zpětné odkazy jsou chápány jako pozitivní reference a vyhledávače stránkám s vysokým počtem zpětných odkazů (z důvěryhodných zdrojů) přířazují vyšší důležitost a relevanci.

Rozhodujete se zda pro vaše služby je linkbuilding vhodný a jaké máte možnosti?
Nechte si odborně analyzovat odkazový profil vašeho webu a webu konkurence. Na základě toho posoudíme popularitu a nalezneme potenciál pro zkvalitnění a rozšíření prostoru propagace. Současně Vám nabídneme pokročilé způsoby a možnosti získávání kvalitního linkbuildingu přímo na míru potřebám vašeho oboru.

Hlavní výhody linkbuildingu:
zlepšení pozice ve fulltextovém vyhledávání
zvýšení oblíbenosti a rozšíření povědomí
nárust návštěvnosti
zvýšení efektivity webu

Setkali jste se s tímto problémem?
Máte malou návštěvnost?
Potřebujete se zviditelnit?
Potřebujete navýšit prodeje?
Již jste linkbuilding zkoušeli, ale bez výsledku?

Linkbuilding je potřeba vnímat jako dlouhodobou činnost. Hlavním cílem je zlepšení povědomí o vaší značce, zvýšení relevantní návštěvnosti webu a zvýšení prodejů.
Pojďme společně nalézt řešení:
1) Vyhledání vhodného cílení
2) Tvorba kvalitních a relevantních odkazů
3) Tvobra článků pro umístění
4) Pravidelné reporty a prokazatelné výsledky

Marketing

Potřebujete odbornou pomoc s marketingem? Naším cílem je pomoci vám při komunikaci se zákazníkem. Zaměřujeme se především na online marketing, nebo dle potřeb zázkazníka. Doporučíme kroky jak vyhledat či oslovit vaše klienty prostřednictvím internetové reklamy. Naším cílem je navázat dlouhodobou komunikaci a být Vám rádcem.

V oblasti marketingu nabízíme následující služby:

Poradenství s online marketigem
Služby na míru
Vyhledání příležitostí (online reklama, využití sociálních sítí)

Tvorba WWW stránek

Webové stránky efektivně a spolehlivě!
Chytré řešení neznamená jen navrhnout a nakodovat. Znamená to cílit a plán realizovat!

Tvorba webových stránek pro nás neznamená jen něco navrhnout, nakodovat, vytvořit redakční systém a spustit. Samotnou tvorbu webových stránek předchází analýza, kdy společně s klientem určíme cílovou skupinu uživatelů a samotný cíl stránek.


Nabídnout Vám můžeme:

1) Tvorba analýzy a rozboru - potřebujete váš web vylepšit? Nechce si od nás provést analýzu a navrhnout změny, které váš web vyzdvihnou
2) Datová specifikace - nechte si překontrolovat web a váš kod,
3) Navržení wireframe a rozmístění funkčních prvků na webu
4) Grafické zpracování - efektivní použití barev a efektů
5) Tvorba HTML/CSS šablon nebo redakčního systému - pro usnadění aktualizací webu bez znalosti kodování
6) Copywriting - texty, které zaujmou

Domluvte si konzultaci a nechte si poradit od profesionálů!

Konzultace
Řekně nám vaše potřeby a cíl webu. Na první konzultaci získáme představu o vaší cílové skupině a celkovém záměru prezentace.

Zpracování plánu
Na základě vstupních údajů připravíme návrh realizace a předpokládaný plán. Vše s vámi budeme konzultovat a

Příprava testování
Dle dohodnutého návrhu připravíme testovací web, kde budou implementovány potřebné prvky a testována funkčnost.

Nasazení webu
Po důkladném testu je web přenesen do ostrého provozu. Výstupem je plně funkční prezentace dle představ klienta.

Správa webu
Provádíme aktualizace a potřebné změny na stránkách. Naší snahou je mít weby aktuální a dbáme na správnou optimalizaci SEO.
Je potřeba neustále s obsahem pracovat!